قیمت روز طلا: 2,480,000 تومان

ما به شما گارانتی همیشگی، امکان عودت 7 روزه و تعویض 90 روزه و ارسال رایگان را هدیه می‌دهیم

02126606749

راهنمای خرید دستبند زنجیری طلا

0

دستبند زنجیری طلا یکی از زیباترین اکسسوری‌هایی است که زنان می‌توانند خریداری و استفاده کنند. با اینکه مدل‌های بسیار متنوعی از این دستبند طلا در بازار موجود است، اما تقریبا بیشتر آنها برای هر تیپ مناسب است و می‌توان با لباس‌های متنوعی آنها را ست کرد.

اما پیش از خرید دستبند زنجیری طلا بهتر است به نکات و فاکتورهای خاصی توجه داشته باشید تا مطمئن شوید مدلی که می‌خرید کاملا مناسب تیپ و سلیقه شماست. برای این منظور، گالری پرسته در ادامه شما را برای خرید دستبند زنجیری طلا راهنمایی می‌کند.

تا انتهای مطلب همراهمان باشید.

خرید دستبند زنجیری طلا یا دستبند با روکش طلا

گام اول راهنمای خرید دستبند زنجیری طلا انتخاب طلا یا روکش طلا بودن دستبند است. دستبندهای طلا از بقیه فلزات قیمتی بهتر و مناسب‌تر هستند. خوبی طلای زرد این است که با هر رنگ پوستی جور در می‌آید و تقریبا همه زنان با هر تیپ و سلیقه‌ای که باشند، می‌توانند از زیبایی آن بهره‌مند شوند. دستبند زنجیری طلا هرگز کهنه و قدیمی نمی‌شود و این طور نیست که بعد از یکی دو سال استفاده کردن، از مد بیفتد. این دستبندها را می‌توانید تا آخر عمر استفاده کنید و همیشه هم به‌روز و شیک دیده شوید.

اگر بودجه کافی برای خرید دستبند زنجیری طلا ندارید، سراغ مدل‌هایی بروید که روکش طلا دارند. این دستبندها به خاطر اینکه از فلز دیگری ساخته شده و فقط سطح رویی‌ آنها با طلا پوشانده شده است، قیمت بسیار پایین‌تری دارند. اما عیبشان این است که روکش طلا به مرور زمان ساییده می‌شود و از بین می‌رود. در نتیجه مجبور خواهید بود دوباره بعد از چند سال آن را به متخصص بدهید تا برایتان از نو روکش کند.

 

راهنمای خرید دستبند زنجیری نقره

دستبندهای زنجیری نقره بیشتر برای دختران (دستبند دخترانه) و زنان جوان مناسب است زیرا ظاهری دخترانه دارد. اما به صورت کلی، اکسسوری زیبایی است و با تیپ‌های اسپرت، شلوار جین و لباس‌های غیررسمی ست می‌شود. شما اگر زن بزرگسالی هستید اما قصد خرید دستبند زنجیری از جنس نقره را دارید، توصیه می‌کنیم آن را با لباس رسمی ست نکنید.

راهنمای خرید دستبند زنجیری طلا

راهنمای خرید دستبند زنجیری مهره‌دار

اغلب در دستبند زنجیری مهره‌دار از مهره‌های فلزی استفاده می‌شود. این مدل دستبند برای دختران جوان یا حتی دختربچه‌ها مناسب است زیرا یک اکسسوری رسمی به حساب نمی‌آید و بیشتر در دسته‌بندی زیورآلات جای داده می‌شود. البته اگر دستبند مهره‌ای از جنس پلاتین یا طلای زرد باشد و مهره‌های زیادی هم در ساخت آن استفاده نشده باشد، برای بزرگسالان و برای مجالس و مناسبت‌های رسمی و خاص مناسب خواهد بود.

خرید از گالری پرسته: دستبند سکه ای زنانه

 

راهنمای خرید دستبند زنجیری چندلایه

دو سه سالی هست که طلاهای چند لایه بسیار مد شده و اغلب زنان از چندین گردنبند کوتاه و بلند در گردن، یا چندین گوشواره میخی و آویز دار در کنار هم استفاده می‌کنند. این مد در مورد دستبند هم مصداق دارد. شما می‌توانید برای اینکه بیشترین بهره را از زیبایی دستبند زنجیری ببرید، چند زنجیر را در کنار هم استفاده کنید. مزیت دستبندهای زنجیری در این است که می‌توانید به آنها آویز اضافه کنید و در نتیجه مدل‌های بسیار متنوعی از دستبند را در اختیار خواهید داشت که بسیار جلب‌توجه کننده است.

راهنمای خرید دستبند زنجیری طلا

دستبند زنجیری طلا از جنس مکرومه / دستبندهای بافت

دستبند زنجیری طلا از جنس مکرومه طراحی بسیار جالبی دارد؛ به این صورت است که لبه‌های دستبند بافت با یک لایه زنجیر طلا تزئین می‌شود. ممکن است  در هر دو طرف بافت، طلا کار شود یا فقط در یک طرف دستبند طلا استفاده شود. در برخی مدل‌ها هم زنجیر طلای نازکی در میان مکرومه‌ها بافته می‌شود و زنجیری طلا با طرح و جنس بافت ایجاد می‌کند. قفل همه این دستبندها از جنس طلاست.

 

دستبند زنجیری طلا با آویزهای متنوع

دستبند زنجیری طلا با آویز از مجبوبیت بسیار زیادی برخوردار است زیرا افراد می‌توانند آن را به سلیقه شخصی خود تغییر شکل دهند. دستبند زنجیری به خاطر شکلِ حلقه‌های زنجیر این قابلیت را دارد که آویزهای قفل‌دار به آن اضافه کنید. شما با خرید آویزهای متنوع، سلیقه و علاقه‌مندی‌ها خود را می‌توانید به دیگران نشان دهید. مثلا اگر عاشق عکاسی هستید، آویزی به شکل دوربین بخرید و آن را از دستبند زنجیری ساده خود آویزان کنید.

راهنمای خرید دستبند زنجیری طلا

دستبند زنجیری طلا با سنگ‌های قیمتی

دستبندهای جواهر و آنهایی که سنگ‌های قیمتی روی آنها کار شده برای ست شدن با هر نوع لباسی بسیار مناسب هستند. بسته به جواهر مورد استفاده در آنها این دستبندها می‌توانند غیرررسمی یا رسمی باشند. به طور مثال، دستنبد فیروزه از آن سنگ‌هایی است که شما می‌توانید هم لب دریا از آن استفاده کنید و هم در مجالس رسمی. دستبند زنجیری طلا که فقط یک نگین از سنگ قیمتی دارد، بیشتر فرم رسمی دارد و توصیه می‌کنیم برای مجالس خاص استفاده کنید.

شما کدام مدل دستبند را بیشتر از همه دوست دارید؟

منبع: analuisa

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.