دستبند طلا مناسب کودکان، آمیزه‌ای از زیبایی و ظرافت

0

انتخاب دستبند طلا مناسب کودکان، کار دشوار و مشکلی است. این مشکل را هنگام خرید لباس کودک هم می‌توانید درک کنید. دوخت‌ها و شکل‌ها در طراحی لباس کودک، از اندازه واقعی کوچکترند. طراحی زیورآلات برای کودکان هم ظرافت‌های خودش را دارد. برای طراحی گردنبند، یا دستبند و گوشواره‌ای که مناسب کودک باشد، باید ظرافت و زیبایی در کنار هم باشند. کودکان ذهن خلاق تری دارند و یک گردنبند زنجیری ساده، برایشان کافی نیست. پس نیاز به دقت بیشتری برای طراحی یک دستبند طلا مناسب کودکان داریم. الان می خواهیم در مورد ویژگی‌های دستبند کودکان، گرفتن سایز آنها و طراحی‌های متفاوتی که برای آنها وجود دارد صحبت کنیم. اگر قصد انتخاب یک دستبند طلا مناسب کودکان را دارید این مقاله را از دست ندهید.

 

دستبند طلا مناسب کودکان، چالش‌های یک انتخاب

دستبند طلا مناسب کودکان معمولاً از مهره‌های کوچک تشکیل شده‌اند که یک طرح مجزای طلا هم دارند. بنابراین این دستبندها، برای آقا پسرها هم مناسب هستند. دستبندها، شکلی شبیه به النگو ندارند و برای هر دو جنس مناسب هستند. اما  طراحی نگین دستبند در دو جنس متفاوت است. برای طراحی خود دستبند از مواد مختلف مانند بافت، مهره و زنجیر طلا استفاده شده‌است. با توجه به جنسیت و علاقه کودک می‌توانید یکی از آنها را برایش انتخاب کنید.

طرح‌هایی که دارای زنجیر طلا هستند، مناسب دختر خانم‌ ها می باشد. دستبند طلای طرح کیتی در بین دختر خانم‌ها محبوبیت بیشتری دارد. در بین آقا پسرها هم طرح‌هایی مثل دستبند پسرانه ماشین، یا طرح دستبند مدل تاتی جزو مدل‌های مورد علاقه هستند. با این حال دستبند باید برای کودک جذاب باشد که همیشه آن را روی دست ببندد. به طرح های مختلف روی دستبندها دقت کنید.

 

سایز گرفتن مچ دست کودکان

برای انتخاب دستبند طلا مناسب کودکان نیاز دارید سایز کودک را به خوبی اندازه گیری کنیم. برای این که بتوانیم سایز دست کودکمان را بگیریم، نیاز داریم که دور مچش را اندازه بگیریم. با توجه به این که دستبند مانند النگو نیست که سایزش به این سادگی تغییر نکند. اما برای این که از دست کودک بیرون نیافتد، لازم است که اندازه مچش را بگیریم. برای این کار، فقط کافی است یک کاموا یا روبان باریک، دور مچ کودک ببندیم. دو طرف نخ را به هم برسانیم. شست کودک را توی دستش جمع کنید و عریض ترین بخش دست را پیدا کنید.

کاموا یا روبان باید جایی پایین تر از مچ و نزدیک به جایی باشد که دستبند ممکن است از آن جا بیرون بیاید. این اندازه گیری برای این است که دستبند از دست بیرون نیاید. محل مناسب را که روی دست پیدا کردیم، با خودکار نشانه‌ای روی کاموا یا روبان می‌گذاریم. بعد از آن با خط کش، از ابتدای کاموا تا محل علامت‌گذاری شده اندازه گیری می‌کنیم. با این کار، دستبند کودکان، نه زیاد گشاد می‌شود که از دست بیرون بیاید، نه آن قدر تنگ می‌شود که روی دست بسته نشود. این نوع اندازه‌گیری، بهترین روش برای رسیدن به سایز درست است.

 

سایز مچ کودک برای کادو

یکی دیگر از چالش‌های انتخاب دستبند طلا مناسب کودکان اندازه‌گیری و سایز کردن مچ کودک است.اگر بخواهیم برای کودک خودمان خرید کنیم، گرفتن سایز مچ دست، خیلی سختی ندارد. حتی می‌توانم همان طور که توی بغلمان گرفتیمش، دستبندهای متفاوت را برایش امتحان کنیم. اما معمولاً به کودکان کادو می‌دهند. این جاست که اندازه مچ دست کودک، سوال می‌شود. برای جواب دادن به این سوال لازم است که بدانید کودک مورد نظر شما چند ساله است.

راهنمای سایز

اگر کودک شما زیر یک سال باشد، طول دستبند طلا مناسب کودکان باید نهایتاً ۱۲ سانتی متری باشد. برای کودکان یک تا دو ساله، دستبند ۱۳ سانتی متری مناسب است. بازه دو تا پنج سال، دستبندها با ۱۴ سانت انتخاب می‌شوند. بین ۵ تا ۹ سال، دستبند ۱۵ سانتی متری روی دست کودک اندازه می‌شود. و نه تا سیزده ساله‌ها، می‌توانند از دستبند ۱۶ سانتی متری استفاده کنند.

البته این اعداد، حدودی هستند و اگر کودکی هست که کمی تپل تر است، مسلماً اندازه دستبند هم ممکن است اندازه گفته شده برایش کوچک باشد. اینها اندازه استاندارد بودند و امکان خطا در کودک‌های مختلف، ممکن است وجود  داشته باشد.

 

دستبند طلا مناسب کودکان، یک انتخاب خاص

گالری طلا پرسته افتخار دارد که برای کودکان شما نیز، دستبندهای زیبا و متفاوت ارائه کند. این دستبندها را می‌توانید در دسته بندی کودکان مشاهده کنید. در بین این دستبندها، شکل‌های مختلفی وجود دارند. طراحی این دستبندها به گونه‌ای است که بهترین رنگ و طرح را در نظر گرفته‌ایم. به عنوان مثال در دستبند طلا دخترانه پروانه و دستبند طلا دخترانه ستاره، سنگ چشم نظر هم در روی زنجیر قرار گرفته‌است. دستبندهای بافت برای آقا پسرها مناسب تر هستند. بقیه نیز اگر از زنجیرطلا در طرح استفاده نشده، امکان خرید برای آقا پسرها را هم دارند.

در این مطلب سعی شد راهنمای انتخاب دستبند طلا مناسب کودکان به بهترین شکل برای شما توضیح داده شود. شما نیز اگر در انتخاب دستبند برای کودک خود دچار چالشی شده‌اید با ما به اشتراک بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.