قیمت روز طلا: 2,480,000 تومان

ما به شما گارانتی همیشگی، امکان عودت 7 روزه و تعویض 90 روزه و ارسال رایگان را هدیه می‌دهیم

02126606749

راهنمای انتخاب و خرید دستبند زنانه بر مبنای رنگ پوست

0

تاکنون به این فکر کرده‌اید که چرا بعضی طلا و جواهرات در دست یک نفر زیبا هستند و همان جواهر در دست فرد دیگر اصلا خوب دیده نمی‌شود؟

دلایل مختلفی برای این مساله ممکن است وجود داشته باشد، اما مهم‌ترین و اصلی‌ترین دلیل آن به «رنگ پوست» افراد مربوط است.

برخی از طلاها و سنگ‌های قیمتی با بعضی رنگ‌های پوست تناسب بیشتر و با برخی دیگر تضاد دارند.

برای اینکه بهترین انتخاب و خرید دستبند زنانه بر مبنای رنگ پوست را داشته باشید، لازم است در مورد تاثیر رنگ طلا روی پوست و برعکس اطلاعات کافی داشته باشید.

اگر بتوانید رنگ پوست خود را به درستی تشخیص دهید و بر اساس آن رنگ طلا را انتخاب کنید، بدون شک مدل‌های متناسب‌تری را خریداری خواهید کرد.

تشخیص رنگ پوست برای خرید طلا و جواهر

برای تشخیص رنگ پوست بهتر است در فضای باز و زیر نور خورشید بایستید. جاهایی از پوست که رگ‌ها بیرون زده را انتخاب کنید. در بخش داخلی مچ دست‌های اغلب آدم‌ها رگ‌های خونی به خوبی دیده می‌شوند. پس دستتان را زیر نور خورشید برگردانید و ببینید رگ‌ها چه سایه‌ای دارند!

  • اگر رگ‌های دست شما آبی و بنفش است، یعنی رنگ پوست سرد دارید.
  • اگر رگ‌های دست شما سبز است، یعنی رنگ پوست گرم دارید.
  • اگر رگ‌های دست شما آبی و در بخش‌هایی سبز دیده می‌شوند، یعنی پوست با رنگ خنثی دارید.

باید یادآوری کنیم که این رنگ پوست که در واقع تُن پوست هستند با رنگ واقعی پوست متفاوت است. ممکن است شما پوستی تیره اما سرد داشته باشید. یا ممکن است پوستتان رنگ‌پریده اما گرم باشد.

رنگ (تن) پوست بیشتر به نژاد و اقلیت مردم مربوط است در حالی که رنگ پوست تحت تاثیر عوامل گوناگونی است.

خرید از گالری پرسته: دستبند زنجیری طلا

انتخاب و خرید دستبند زنانه بر مبنای رنگ پوست

پس از اینکه مشخص کردید رنگ پوستتان سرد، گرم یا خنثی است، نوبت آن است که فلز متناسب با آن را تعیین کنید. باید فلزی انتخاب کنید که باعث تشدید رنگ پوست شما شود.

اگر پوست سرد دارید، برای انتخاب و خرید دستبند زنانه بر مبنای رنگ پوست، بهتر است سراغ طلاهای روشن همچون طلای سفید، پلاتین و نقره بروید.

افرادی که پوست گرم دارند برای انتخاب و خرید دستبند زنانه بر مبنای رنگ پوست، بهتر است سراغ طلای زرد، طلای رزگلد، مس و جواهرات از جنس برنج بروند.

اگر پوست خنثی دارید می‌توانید هر رنگ طلا و جواهر که دوست دارید استفاده کنید.

خرید از گالری پرسته: دستبند سکه ای زنانه

انتخاب سنگ قیمتی مناسب برای دستبند زنانه بر مبنای رنگ پوست

پس از تعیین رنگ پوست و انتخاب رنگ فلز متناسب با رنگ پوست بدن خود، بهتر است دستبندی انتخاب کنید که نگین یا سنگ‌قیمتی آن هم رنگی متناسب با رنگ پوست شما داشته باشد.

همان‌طور که طلاهای روشن برای پوست سرد مناسب بودند، سنگ‌های روشن مثل قرمز، سبز یا بنفش برای این رنگ پوست بهترین گزینه هستند. این کار باعث می‌شود تا دستبند طلا شما زنده‌ و جذاب‌تر به نظر برسد.

رنگ‌های خاکی همچون قهوه‌ای، زرد، نارنجی یا حتی رنگ فیروزه‌ای برای رنگ پوست گرم بسیار مناسب هستند. به این خاطر که ته‌مایه‌ی رنگ گرم پوست هم خاکی است.

آیا واقعا رنگ پوست در زیبایی دستبند طلا تاثیر دارد؟

در مورد انتخاب و خرید دستبند طلا یا هر زیورآلات دیگری هیچ اجباری وجود ندارد. تمامی مواردی که در بالا ذکر کرده‌ایم ایده‌هایی برای شیک‌پوشی و جذابیت بیشتر است و مجبور نیستید همیشه این موارد را رعایت کنید.

مثلا اگر رنگ پوست سرد دارید و دوست دارید رزگلد استفاده کنید، این کار را انجام دهید.

باز هم تکرار می‌کنیم این ها فقط راهنمایی برای تناسب بیشتر هستند و قانون نیستند و می‌توانید آنها را زیر پا بگذارید. اما رعایت کردنشان زیبایی بیشتری به ظاهرتان می‌بخشد.

در بخش نظرات به ما بگویید آیا می‌دانید رنگ پوست شما چیست؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.