راهنمای استفاده از گردنبند تیتانیوم

گردنبند تیتانیوم

گردنبندهای تیتانیوم در میان مردم محبوبیت دارند. این فلز گرانبها دارای استحکام زیادی است و از این رو مردم گردنبندهای تیتانیوم را برای استفاده‌های روزانه خود انتخاب می‌کنند.

حتی سلبریتی‌ها هم از گردنبندهای تیتانیوم استفاده می‌کنند زیرا بدون پرداخت پول زیاد می‌توان زیورآلات متنوع، زیبا و جذابی داشت.

با توجه به این موضوع ما در این مطلب راهنمای خرید گردنبند تیتانیوم را برایتان نوشته‌ایم تا با کمک آن، بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

به دنبال مدل‌های مختلف گردنبند تیتانیوم باشید

گردنبند تیتانیوم ممکن است بافت شل یا سفتی داشته باشد. اگر موهای بلندی دارید، بهتر است قبل از خرید گردنبند حتما قفل آن را چک کنید که مدلی نباشد که به موها گیر می‌کند.

زنجیرهایی که باریک هستند و بافت محکم و ظریفی دارند برای آویزان کردن آویز گزینه‌های بهتری هستند.

در ساخت گردنبندهای تیتانیوم ممکن است از دیگر فلزات گرانبها همچون نقره یا حتی چرم هم استفاده شده باشد. این دیگر هنر شماست که برای جلوه و زیبایی بیشتر این گردنبندها گزینه‌های دیگری به آن اضافه کنید یا خیر! مثلا می‌توانید از آویز سنگ‌های قیمتی یا اتمی کمک بگیرید.

تیتانیوم در دو رنگ سیاه و نقره‌ای در بازار عرضه می‌شود. البته برخی از زیورآلات تیتانیومی از ترکیب هر دو رنگ این فلز تهیه شده‌اند.

 

راهنمای استفاده از گردنبند تیتانیوم

یکی از رایج‌ترین روش‌های پوشیدن گردنبند تیتانیوم، استفاده به عنوان چوکر است. چوکر، گردنبند کوتاهی است که دور گردن قرار می‌گیرد و آویزان نمی‌شود.

وقتی لباس‌های یقه باز می‌پوشید این مدل گردنبند بسیار به چشم می‌آید و خودنمایی می‌کند.

از آنجا که برای چوکر مدل‌های متنوعی از آویز وجود دارد، می‌توانید با توجه به فرم لباس یا رنگ آن، به جلوه‌ی هر چه بیشتر این وسیله‌ی زینتی کمک کنید.

 

ست کردن تیتانیوم با دیگر جواهرات

تیتانیوم را می‌توانید با انواع مختلفی از زیورآلات و جواهرات ست کنید. مثلا دستبند یا حلقه‌ای بخرید که همرنگ گردنبند تیتانیوم شماست. البته باید به بافت و اندازه آنها هم توجه کنید.

 

توجه به رنگ تیتانیوم

بسیار مهم است که زیورآلات خود را به درستی با هم ست کنید. مثلا می‌توانید گردنبند تیتانیوم را با جواهرات نقره ست کنید. یا از زیور آلاتی استفاده کنید که سنگ اونیکس سیاه دارند.

تنها جواهری که نباید با تیتانیوم ست شود، طلای زرد یا طلای رزگلد است. این دو جواهر هیچ تناسبی با هم ندارند و به جای زیبا شدن، جلوه بسیار زشتی به تیپ شما خواهند بخشید.

 

چه کسانی می‌توانند از زیور آلات تیتانیوم استفاده کنند؟

تقربا همه مردم می‌توانند از همه‌ی مدل‌های زیور آلات تیتانیوم در هر دو رنگ سیاه یا نقره‌ای استفاده کنند. این فلز با هر رنگ پوستی تناسب دارد.

فقط بسیار مهم است که اگر قصد خرید آویز برای گردنبند تیتانیوم را دارید، به جنس، شکل، طرح و بافت زنجیر گردنبند توجه داشته باشید.

تمامی سنگ‌ها و آویزهایی که مناسب نقره، پلاتین یا طلای سفید هستند با گردنبند تیتانیوم هم تناسب خواهند داشت.

برای انتخاب گردنبند تیتانیوم، به این فکر کنید که آیا قرار است آن را تنها استفاده کنید یا با دیگر زیور آلات ست کنید!

منبع: jewelrynotes

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *