قیمت روز طلا: 0 تومان

ما به شما گارانتی همیشگی، امکان عودت 7 روزه و تعویض 90 روزه و ارسال رایگان را هدیه می‌دهیم

02126606749

جشنواره گوشواره

0

جشنواره گوشواره در گالری پرسته

جشنواره گوشواره پرسته که با عنوان “گوشوارتو انتخاب کن، گوشتم سوراخ کن” همراه بود، مدتی پیش در شعبه فرشته برگزار شد. یکی از آن جشنواره‌هایی که از دست دادنش خیلی خوشحال کننده نبود. در این جشنواره، اتفاقات ویژه‌‌ی زیادی افتاده است که تک به تک در مورد همه آنها صحبت خواهیم کرد. قرار بر این بود که در این جشنواره، از تعدادی گوشواره‌های جدید پرسته رونمایی شوند. گوشواره‌هایی که از طراحی های جدید پرسته بوده اند و ویژگی های گوشواره های مد روز را داشتند. این گوشواره‌ها در حال حاضر در گالری پرسته موجود هستند و می‌توانید نمونه‌های آنها را در بخش سایت ببینید. این جشنواره فرصتی بود که خیلی از مشتریان و دوستان عزیزمان را از نزدیک ببینیم و هر کسی بتواند با راهنمایی‌های خانم پرسته منصوری و تیم همراهش گوشواره مناسبش را انتخاب کند. به علاوه اینکه در کنار مهمانان عزیز می توانست عکس یادگاری داشته باشد. مدت زمان جشنواره تمام شده است. برنامه های بعدی، از طریق شبکه های اجتماعی، اعلام می‌شوند.

 

جشنواره گوشواره پرسته با خانم پرسته منصوری

حضور خانم پرسته منصوری در جشنواره گوشوارهخانم پرسته منصوری لطف داشتند و در این جشنواره به تک تک بازدیدکنندگان در انتخاب گوشواره مناسب مشاوره دادند.

از طرح‌های مختلفی در این جشنواره رونمایی شد. بخشی از کالکشن مروارید، گوشواره‌های ریز و ترند و… هر کسی می‌توانست با سلیقه و نیاز و بودجه ای که داشت، یک گوشواره انتخاب کند.

در بین آنها گوشواره‌های تک‌لنگه و دولنگه هم دیده می‌شدند که مد روز بودند. گوشواره‌هایی که این روزها در بین خانم‌های جوان طرفداران زیادی دارد. در این جشنواره یک نفر متخصص نیز برای سوراخ کردن و انداختن گوشواره حضور داشت.

 

جشنواره گوشواره و ست کردن زیورآلات

ست کردن زیورآلات، مانند ست کردن لباس برای خانم‌ها اهمیت دارد. خانم‌ها دوست دارند در همه چیز، یکسان و مطابق سلیقه شخصی شان خرید کنند و اینجاست که نیاز به یک مشاور احساس می‌شود.

بعد از این که بین انتخاب چند گوشواره‌ تردید پیدا می کردند، متخصصین ما در انتخاب بهتر کمکشان می‌کردند.

مسلماً اگر در این جشنواره توان ست کردن همه زیورآلات را نداشتید، گوشواره ای به شما پیشنهاد می‌شد که بتوانید بعداً با هر بودجه‌ای، یک ست مناسب برایش تهیه کنید. تجربه ثابت کرده که نگه داشتن طلای هماهنگ با بقیه زیورآلات، لذت بیشتری دارد.

حضور آینه و مدل‌های مختلف در جشنواره، کمک می‌کرد که هر کسی بتواند مدل مورد نظرش را پیدا کند. به غیر از گوشواره، انگشتر و گردنبند و زنجیر و مدل‌های دیگر هم ارائه شده بودند. به این‌ترتیب، همان لحظه امکان ست کردن برای همه وجود داشته است.

 

چه گوشواره‌هایی که می‌آیند!

در جشنواره گوشواره مدل‌های مختلفی رونمایی شدند. از جمله بخشی از کالکشن مروارید که مورد استقبال خیلی از دوستان قرار گرفت.

دراین کالکشن، مدل‌های دو لنگه و تک لنگه ارائه شده اند که هر دو، ترند روز هستند. قابلیت ست کردن و هماهنگ کردن آنها با دیگر محصولات گالری پرسته وجود دارد.

همه مرواریدهای به کار رفته در کالکشن مروارید، دارای بالاترین کیفیت هستند. کالکشن مروارید، در حال حاضر به روز شده است و مدل‌های بیشتری غیر از گوشواره، در این مجموعه عرضه می‌شود.

یک سری از گوشواره‌های مدل خورشید نیز در این جشنواره معرفی شدند. کالکشن خورشید، با الهام گرفتن از مدل‌های مختلف کلاسیک از خورشید، با نام‌های مختلفی مانند شمس، نور، نورا و… ارائه می‌شود. ست کردن در کالکشن خورشید، ساده‌تر است. زیرا زیرمجموعه‌ها، دسته بندی شده‌تر و مشخص‌تر هستند.
سوراخ کردن گوش

همچنین تعدادی از گوشواره‌های عشق و خرسی و ریز رونمایی شدند. گوشواره‌هایی که برای کودکان مناسب هستند. همان طور که گفتیم امکان سوراخ کردن گوش در جشنواره ایجاد شده بود.

 

حضور مهمانان عزیز در جشنواره گوشواره

خانم بهاره رهنما در جشنواره گوشواره گالری پرستهسلبریتی‌های دوست داشتنی زیادی در این جشنواره همراه ما بودند. از خانم بهاره رهنما که حسابی در این جشنواره سنگ تمام گذاشتند و با انرژی مثبتشان ما را همراهی کردند. همچنین خانم ساناز رستم پور عزیز که در اینستاگرام، با ساناز دیاری می‌شناسیمشان. مهمانان عزیز دیگری هم در این جشنواره حضور داشتند و با حضورشان باعث دلگرمی ما بودند.

امیدواریم که باز هم بتوانیم رونمایی دیگری با این کیفیت برگزار کنیم. شما می توانید ویدیویی از این جشنواره را از اینجا ببینید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.